Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов биха Янтра

Децата на Момчил Челестинов биха Янтра

Детският футболен отбор на плевенския ОФК Спартак победи Янтра в Полски Тръмбеш с 2:1. Двубоят бе от 25-ия кръг на първенството на родените 2003-2004 година – подзона Велико Търново. Избранниците на Момчил Челестинов тотално надиграха съперника, но пропуснаха доста голови положения. Четвърт час след началото Алекс Асенов завърши с попадение самостоятелен пробив. Веднага след почивката Павел Челестинов оползотвори пас на съотборник за 2:0. Той уцели веднъж и гредата, а след друг негов удар вратаря спаси. Асенов пропиля три възможности за гол, а Юлиян Николов две. Десетина минути преди края домакините реализираха почетно попадение.