Начало / Последни новини / Детско голово шоу на ОФК Спартак – Етър

Детско голово шоу на ОФК Спартак – Етър

Детските отбори на плевенския ОФК Спартак и Етър /Велико Търново/ си спретнаха „гол след гол“ в среща от 12-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Радостта от шоуто беше за гостите, които спечелиха със 7:5 в Плевен. Основната вина за зрелищната загуба на домакините е на вратарят им Адриан Тодоров, който допусна да бъде надиграван от търновските нападатели по елементарен начин. Още след началните десетина минути топката четири пъти спря в мрежата му. До края на първата част Кристиян Методиев и Юлиян Николов стопиха пасива на 2:4. Това съотношение в резултата обаче се запази до края на мача. Гостите вкараха пети гол, а Николов направи 3:5. После отново попадение за Етър и пак Николов вкара за 4:6. Последва седми гол за „болярите“ и Алекс Николаев оформи окончателното 5:7.