Акценти

Детски празник за Баба Марта в Ясен

мартеници

Детски празник за Баба Марта организира в село Ясен местната структура на ГЕРБ, информираха от офиса на партията в Плевен. Тържеството събра десетки деца, нетърпеливи да покажат на Баба Марта своите артистични заложби.

Лакомства и мартенички на децата раздаде депутатът Владислав Николов, с чиято помощ се организира празникът. Той им пожела здраве и весели игри. На всички присъстващи депутатът честити и предстоящия национален празник Трети март. Към поздравите се присъедини и председателят  на местната организация Генади Динков.

Прочетете също:

Изборният ден в Плевен премина без сериозни инциденти, МВР издаде 47 удостоверения за гласуване и има задържани за нарушения на политическите права

Без сериозни инциденти е преминал изборният ден в област Плевен, съобщиха от пресцентъра на Областната …