Начало / Последни новини / Детският ОФК Спартак с победа в Свищов

Детският ОФК Спартак с победа в Свищов

Плевенският ОФК Спартак победи в Свищов местния Академик с 4:1. Двубоят бе от 19-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов доминираше през целия мач и дори пропусна да бие с повече. Още в 7-ата минута Кристиян Нечев даде аванс на гостите с перфектен неспасяем удар. До края на полувремето резултата бе удвоен от Алекс Асенов, който наказа грешка на свищовския вратар. След почивката отново той се разписа, този път след самостоятелен пробив. В 60-ата минута Димитър Младенов оползотвори центриране на съотборник – 4:0. Малко след това плевенската отбрана сгреши и домакините вкараха почитен гол. Това бе и единствената им възможност пред противниковата врата.