Начало / Последни новини / Детският ОФК Спартак писа шестица на Гигант

Детският ОФК Спартак писа шестица на Гигант

Децата на ОФК Спартак /Плевен/ разбиха с 6:1 в Белене връстниците си от Гигант. Двубоят е от 33-ия кръг на футболното първенство на родените 2003-2004 година – подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов натисна веднага след началния съдийски сигнал и премахна интригата за 20 минути. Още в 3-ата минута Павел Челестинов откри резултата. Малко след това Янислав Янков удвои. В 22-ата минута Челестинов направи преднината на гостите категорична. До края на полувремето се разписаха още Васко Първанов и Дейвид Димитров. През второто полувреме беленчани вкараха два пъти. Първо реализираха почетното си попадение, а след това си отбелязаха и автогол.

Снимка: личен архив