Акценти

Детска фабрика за фантазии отваря в Дом Кафе

От 5 до 21 август домакините на Дом Кафе в Плевен предлагат приятни занимания за малчуганите. Врати там ще отвори истинска фабрика за фантазии. Програмата за първите дни започва на 5 август с  работилницата за кукли. Тя ще работи от 11 до 13 часа.  Творческото декупажно студио е същия ден от 16:00 до 17:00 ч.

На 6 август, събота, отваря рисувателното ателие от 11 до 13 часа. След което, от 17 до 19 часа, в Скобелевия парк ще бъде организиран пленер.

Заниманията в Дом Кафе са част от програмата на „Ваканция в Плевен- 2016“, организирана от Община Плевен.

Прочетете също:

В Свищов откриха новата учебна година в Стопанска академия „Д.А. Ценов“ с участието на заместник областния управител на Плевен

На официално събитие, проведено в Свищов, новата учебна година 2025/2026 на Стопанска академия „Д.А. Ценов“ …