Начало / Последни новини / Десет от Несебър биха ОФК Спартак

Десет от Несебър биха ОФК Спартак

Футболният Спартак продължава да затъва. В Несебър го победи с 3:1 едноименния тим в мач от 26-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Стори го с играч по-малко. В 40-ата минута техен състезател фаулира съперник и съдията Валентин Станчев му вдигна втори жълт и червен картон. Победителите не направиха нищо запомнящо се, но гостите ги улесниха с поредното си вяло представяне от пролетния полусезон. Топката влетя в мрежата на плевенчани след статично положение. До края на първото полувреме от наглед безобидна ситуация стана 2:0. След почивката дори с десет футболисти несебърци проведоха бърза контра и преднината им стана категорична. Цветелин Радев вкара почетното попадение за Спартак с глава. Така мъките на селекцията на Александър Георгиев продължават.