Начало / Последни новини / Девето място за КЛА Спартак /Койнаре/ в „A1 атлетика за младежи“

Девето място за КЛА Спартак /Койнаре/ в „A1 атлетика за младежи“

Петя Семковска от КЛА Спартак /Койнаре/ завърши девета на трибой /скок дължина, бягане 60 метра и 600 метра/ от веригата „A1 атлетика за младежи“ за момичета под 14 години. Това стана в Долна Баня, където се проведе седмия турнир на надпреварата. 140 точки е общия актив на състезателката от трите старта. Най-добро бе представянето й в бягането на 600 метра – осма позиция с резултат 02:04,6 минути. В другите две дисциплини финишира на 13-о място.

Победителка в Долна Баня е Симона Георгиева от Хеброс /Харманли/ с 210 т., следвана от Ния Гергова от СК Спортико – 194 т., а трета е Натали  Колева от Лудогорец /Разград/ – 181 т.

В генералното класиране преди последния турнир, Семковска е 22-а с 428 т. Убедителен лидер е Симона Георгиева – 1022 т. Призовата тройка допълват съотборничките от столичния КЛАСА – Яна Стоева /880 т./ и Марта Бахарова /837 т./.