Начало / Последни новини / Два медала за СКО Север в Севлиево

Два медала за СКО Север в Севлиево

Сребърен и бронзов медал за плевенския СКО Север от състезанието на средна дистанция за купата на Севлиево. Павел Здравков се класира втори при момчетата до 14 години. Той измина 2,3 км с 14 контролни точки за 18:55 минути. С 59 секунди по-бърз от него бе победителя Димитър Димитров от Бачо Киро – 94 /Дряново/. Призовата тройка допълни Йордан Ангелов от Ловеч.

Бронзовият медал за плевенчанката Елена Здравкова при момичетата до 12 години. Тя преодоля 1,3 км с 10 контролни точки с 10 секунди по-късно от Дария Йончева. Така състезателката на СКО Хемус /Троян/ си осигури второто място. Йоана Атанасова от Трапезица – 1954 /Велико Търново/ е победителката.