Начало / Последни новини / Вторият от А ОФГ – Плевен измъчи Партизан

Вторият от А ОФГ – Плевен измъчи Партизан

Партизан /Червен бряг/ победи Ботев /Трънчовица/ с 2:1. Приятелската футболна среща се проведе в Луковит. С нея червенобрежкия тим запълни паузата заради отложения пролетен старт на Северозападна Трета лига. Футболистите на Партизан вероятно подцениха втория в класирането на плевенската А областна група и им беше доста тежко през целия мач. Още в 5-ата минута топката спря в мрежата им след като нападател на съперника се измъкна очи в очи с вратаря и го преодоля. До 15-ата минута ботевци пропуснаха да направят резултата класически. Румен Миков също излезе два пъти сам срещу стража на Ботев, но не вкара. В 35-ата минута Милен Тонев изравни с диагонален удар отблизо. След почивката ботевци пропиляха още две отлични положения за гол. Десетина минути преди края Христо Димов завърши с попадение самостоятелен пробив – 2:1 за Партизан.