Начало / Последни новини / Вихър тръгна с победа

Вихър тръгна с победа

Вихър /Славяново/ започна годината с победа – 1:0 над Балкан /Ботевград/. Приятелската футболна среща се игра в Правец. Двубоят започна равностойно и така продължи до 20-ата минута. След това славяновския тим взе инициативата и доминираше до края на мача. До почивката вихърци пропуснаха четири гола. Любомир Борисов не успя отблизо с глава. Два пъти Иван Иванов пропиля отлични възможности. В 33-ата минута след двойно подаване с Константин Генков, Анатоли Петров уцели гредата. Ботевградчани отговориха с единствения си точен удар в срещата към вратата на противника. Двата отбора започнаха втората част с доста промени в съставите. В 48-ата минута Генков бе фаулиран и Младен Младенов реализира отсъдената дузпа. В оставащото време футболистите от Славяново можеха да направят победата си по-изразителна ако Иванов и на два пъти Евгени Систов бяха концентрирани в завършващия удар.