Начало / Последни новини / Вихър с победа над слабак

Вихър с победа над слабак

Минимален успех – 1:0 записа Вихър /Славяново/ при гостуването си в Габрово на местния Янтра. Двубоят бе от 29-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Мачът нямаше кой знае какви футболни достойнства. Първото полувреме бе мудно, като топката се разиграваше далече от вратите. След почивката селекцията на Красимир Бислимов вложи повече желание от съперниците си. Въпреки това до интересни моменти почти не се стигна. Все пак славяновския тим създаде две добри ситуации. При едната близо до гол бе Альоша Илиев, а другата пропиля Евгени Систов. Именно той обаче донесе победата на отбора си. Това се случи в 88-ата минута, когато засече центриране на Константин Генков.