Начало / Последни новини / Вихър с изненадваща загуба

Вихър с изненадваща загуба

Вихър загуби в Славяново от Първа атомна (Козлодуй) с 0:1. Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение в мача реализира Александър Веселинов в 30-ата минута след като бе изведен от Любослав Младенов. Това бе всичко в атака за гостите. През останалото време те предимно се бранеха. Домакините владееха инициативата. Първата част обаче действаха лежерно, въпреки че топката почти през цялото време бе пред отрещната врата. Не се намери обаче кой да я насочи в мрежата. След почивката селекцията на Красимир Бислимов наложи тотален натиск, пренасяйки играта пред и в наказателното поле на противника. Положителен резултат от превъзходството обаче нямаше, тъй като пропуските се редяха един след друг. Константин Генков два пъти уцели гредите. Той изработи и дузпа в 70-ата минута, но Йоан Петков стреля във вратаря.