Начало / Последни новини / Вихър прегази Янтра

Вихър прегази Янтра

Вихър победи в Славяново Янтра (Полски Тръмбеш) с 3:0. Двубоят бе от 12-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Домакините взеха трите точки с лекота. Те дирижираха всичко на терена. Най-голямото препятствие за тях бе превземането на барикадата, която бяха устроили гостите. Преслав Антонов, Леон Илиев и Траян Димитров не успяха през първото полувреме. Едва в края му това стори Йоан Петков. Въпреки че миха гол пасив футболистите на Янтра продължиха да се бранят. Правеха го много добре, без паника и безцелно изритване на топката. В средата на полувремето обаче изпуснаха Борислав Иванов, който покачи на 2:0. После Антонов и Илиев пропуснаха пак. В 79-ата минута Иван Иванов фиксира крайното 3:0. Победата качи Вихър на третото място.