Начало / Последни новини / „Вихър” падна от „Литекс” в контрола

„Вихър” падна от „Литекс” в контрола

„Вихър” – Славяново загуби  от „Литекс” – Ловеч с 0:4 . Приятелската футболна среща се игра в Царева ливада. Селекцията на Красимир Бислимов опитваше да се надиграва със съперника, но не успя да се справи в защита. Два пъти през първото полувреме като по чудо топката не спря в мрежата на славяновския тим. Това все пак се случи в 33-та минута, когато  Емил Петров бе спрян в нарушение, а Кристиян Кафраджийски реализира отсъдената дузпа. Малко преди  преди почивката Методи Костов оползотвори пас на съотборник за 2:0.

През второто полувреме ситуацията на терена се запази. „Литекс” повече атакуваше, „Вихър” действаше по-затворено. В 55-та минута Кафраджийски засече с глава центриране от корнер и резултатът стана категоричен. Двадесетина минути преди края Добри Бонев нахлу отдясно и върна топката към Денис Стоилов, който оформи окончателното 4:0.