Начало / Последни новини / Вихър надигра, но падна от Севлиево

Вихър надигра, но падна от Севлиево

Загуба с 0:2 претърпя Вихър /Славяново/ в Севлиево от едноименния тим. Срещата бе от 17-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. През целият мач селекцията на Красимир Бислимов бе по-добрия тим, но пропиля няколко отлични възможности чрез Евгени Систов, Альоша Илиев и Иван Иванов. Последния дори не успя да реализира дузпа след като домакините водеха с 2:0. Севлиевци бяха 100 процента рационални. В 25-ата минута бившият капитан на плевенския Спартак – Любомир Иванов откри резултата след прецизно изпълнение на фаул. В началото на втората част Евгени Систов докосна топката с ръка и съдията отсъди дузпа, която Мирослав Иванов вкара за крайното 2:0.