Начало / Последни новини / Вихър изпусна победа в Полски Тръмбеш

Вихър изпусна победа в Полски Тръмбеш

Вихър (Славяново) и Янтра завършиха без голове – 0:0 в Полски Тръмбеш. Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите имаха много възможности да спечелят трите точки, но бяха ялови в атака. Съперникът им заложи на тотална защита. През първото полувреме опитваше да разиграва и гради поне до половината на славяновския тим. След почивката обаче се отказа и се барикадира пред своята врата. Вихърци заредиха атака след атака, но така и не намериха верни път към мрежата им. Най-чистите положения се откриха пред Иван Иванов, Евгени Систов, Константин Генков и Светлин Златарев. Четвърт час преди края Златарев получи втори жълт и червен картон за нарушение. Това обаче не промени картината на терена, но и … резултата.