Начало / Последни новини / Вихър изпусна да бие лидера

Вихър изпусна да бие лидера

Вихър завърши 1:1 в Славяново срещу лидера на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Кариана /Ерден/. Двубоят бе от 8-ия кръг на първенството. Домакините пропуснаха да разгромят съперника. През първата част никой не взе превес, но домакините вкараха по един гол в двете врати. В 30-ата минута Александър Скорчев оползотвори пас на Иван Филипов. Последният пък в края на полувремето имаше малшанс топката да се удари в него и да влезе във вратата на тима му. Скорчев пропусна да се разпише още веднъж. След почивката играта се пренесе пред вратата на гостите. По два пъти Скорчев и Иван Иванов се разминаха с попадeния. Филипов също не успя да вкара, както и Теодор Михайлов с глава.