Начало / Последни новини / Вихър загуби в Етрополе

Вихър загуби в Етрополе

1:3 допусна Вихър /Славяново/ в Етрополе от местния Чавдар в приятелска футболна среща. Мачът започна равностойно и така продължи до края на първото полувреме. В средата му съперниците си вкараха по един гол. В 20-ата минута Константин Генков открадна топката от бранител в центъра на терена и завърши с гол самостоятелния си пробив. Секунди по-късно по идентичен начин домакините възстановиха равенството, възползвайки се от грешка на Ивайло Иванов. До почивката Теодор Тодоров спаси опасен удар на противник. Десислав Русев и Цветан Петров пък пропиляха добри възможности за славяновския тим. През второто полувреме обаче пролича умора у футболистите му. Това помогна на чавдарци да вземат инициативата и усилията им се възнаградиха. В 70-ата минута поведоха в резултата след прецизно изпълнен фаул. Десетина минути по-късно оформиха крайното 3:1. Гостите също имаха шансове за попадения, но Десислав Русев и Александър Скорчев ги проиграха.