Начало / Последни новини / Вихър загуби в Ерден

Вихър загуби в Ерден

Вихър (Славяново) загуби с 1:3 гостуването си на Кариана (Ерден). Двубоят бе от 5-ия кръг на Северозападната Трета професионална футболна лига. Резултатът обаче не отговаря на показаното от съперниците на терена. Домакините се възползваха от три статични положения, които им осигуриха попаденията. През останалото време те не застрашиха вратата на съперника си. Още в 7-ата минута обаче Георги Иванов се пребори с бранител на Вихър в наказателното поле и откри резултата. При сходна ситуация пък Светослав Кръстев пропусна да изравни. В 66-ата минута по идентичен начин бранител на гостите допусна Георги Георгиев да го надиграе и Кариана вече имаше два гола аванс. Десетина минути преди края футболист от Ерден бе повален в наказателното поле и Йордан Георгиев реализира отсъдената дузпа. Същото по-късно стори и Евгени Систов за крайното 3:1.