Начало / Последни новини / Вихър вкара четири пъти на Локомотив (Дряново)

Вихър вкара четири пъти на Локомотив (Дряново)

Вихър победи Локомотив (Дряново) с 4:0 в Славяново. Двубоят е от 13-ия последен есенен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Успехът на домакините можеше и да е с по-голям резултат ако нападателите им бяха концентрирани в завършващия удар. Тон за победата даде капитана Константин Генков след като си спечели дузпа и я вкара в средата на първата част. Секунди по-късно Любомир Борисов попаде от фланга, Александър Скорчев шутира, вратаря на гостите Иван Петров изби, но втория удар на нападателя изпрати топката в мрежата. В средата на втората част Генков реализира за ново попадение. Секунди преди последния съдийски сигнал Цветан Петров се измъкна сам срещу дряновския страж и бе повален, а Светослав Кръстев реализира дузпата за окончателното 4:0.

Стартов състав на Вихър – 21. Светлин Линев, 3. Ивайло Иванов, 37. Светослав Кръстев, 6. Любомир Борисов, 77. Николай Иванов, 26. Тони Паликрушев, 17. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 9. Александър Скорчев, 11. Константин Генков /капитан/, 5. Десислав Русев.