Начало / Последни новини / Вихър вкара само пет пъти на Партизан

Вихър вкара само пет пъти на Партизан

Вихър /Славяново/ спечели първото дерби на Плевенска област в Северозападна Трета професионална футболна лига. Направи го с гръм и трясък, разбивайки вкъщи с 5:0 Партизан /Червен бряг/. Двубоят бе от втория кръг на първенството. Евгени Систов пък се отличи с хеттрик. Поражението за гостите можеше и да е катастрофално ако футболистите на съперника действаха концентрирано пред вратата на партизаните. Селекцията на Красимир Бислимов повали съперника още в началните десетина минути. Първо Систов засече с глава центриране на съотборник за 1:0. После Калоян Тодоров изпълни прецизно фаул и удвои. Десетина минути след почивката Светослав Кръстев направи преднината на Вихър категорична. В 67-а и 78-ата минута Систов добави още две попадения.

Снимка: lovechnews.bg