Начало / Последни новини / Вихър вкара пет на Партизан

Вихър вкара пет на Партизан

Вихър победи в Славяново с 5:1 Партизан /Червен бряг/ в приятелска футболна среща. Селекцията на Красимир Бислимов доминираше през цялото време и дори пропусна да бие с по-голям резултат. Съперникът пък бе без някои от основните си футболисти. Тон за разгрома даде Илиев още в 6-ата минута, когато оползотвори подаване на Иван Филипов. След още толкова време топката за втори път навести мрежата на гостите, а автор на попадението стана Борислав Иванов. В 21-ата минута Александър Скорчев направи резултата категоричен. Отново той се разписа в 35-ата минута, когато дриблира с топката през целия терен, преодолявайки трима съперници. В средата на второто полувреме футболист на Партизан игра с ръка и Йоан Петков реализира дузпата за 5:0. Едва в последните десетина минути червенобрежкия тим заигра по-добре. Тогава Денис Шаранков завърши пробива си с почетно попадение.