Начало / Последни новини / Бронзов медал за спринтьор на СКЛА Спартак

Бронзов медал за спринтьор на СКЛА Спартак

Емил Костов от плевенския СКЛА Спартак финишира на трето място в спринта на 60 метра. Стори го в столичната зала „Асикс Арена“, където се проведе националния шампионат по лека атлетика за момчета и момичета под 16 г. По-бързи от него бяха Георги Ганджулов /Рилски атлет-Самоков/ и Мартин Димитров /Локомотив-Пловдив/. Тук 11-и е другия плевенчанин – Радостин Миленов от АК Георги Дъков. Той се класира 8-и в бягането на 200 м. В същото състезание Емил Костов е 5-и. И тук титлата взе Ганджулов. Вицешампион е Павло Василев /Академик-София/.

Щафетата на СКЛА Феникс 2004 /Плевен/ завърши на 6 място в надпреварата 4х1 обиколка за момчета. Лудогорец /Разград/ е шампионът.