Начало / Последни новини / Бриджорите от „Найтингейл” спечелиха петия кръг на Западна лига

Бриджорите от „Найтингейл” спечелиха петия кръг на Западна лига

Отборът на „Найтингейл” (Плевен) в състав Златозар Сариев,Слави Алексиев,Румен Маринчев и Румен Върбанов спечели убедително  5-ят кръг на „Западна Лига“, който се състоя на 26 юли в град Панагюрище.

В турнира взеха участие 8 отбора, които играха по системата „Всеки срещу Всеки“ мачове по 8 дона.Плевечани постигнаха 6 победи и една равна среща,постигайки 120 точки от 140 възможни и кръг преди финала си бяха осигурили първото място.

Другият   плевенски отбор „Спартак“  в състав  Росен Попов,Мирослав Пашев,Станислав Миленков и Юри Николов остана на пето място, а на четвърто място е отбораът на „Каро“(Червен Бряг).

След този кръг от Западна лига отборът на „Найтингейл“(Плевен) излезе начело в генералното класиране.