Начало / Последни новини / Братята  Алекс и Дейвид спечелиха 7 медала от плувен турнир в София

Братята  Алекс и Дейвид спечелиха 7 медала от плувен турнир в София

Дейвид и Алекс Найденови, ученици от МГ „Гео Милев“ –  Плевен и състезатели на Клуб  НСА  се представиха отлично в Шестия  Международен  плувен турнир „Цветница”  – Купа „Speedo“, организиран от КПС „Олимпия”  – София.

Сред силна конкуренция двете момчета спечелиха  общо  седем медала -два златни, два сребърни и три бронзови, в осемте плувни дисциплини, в които участваха.

С  високите си лични постижения Алекс се класира на първо място сред момчетата, родени през 2007 година, а Дейвид се класира трети.