Начало / Последни новини / Борците на СКБ Изобор с титла, вицешампион и два бронзови медала в първенството на момчетата /снимки/

Поредно силно представяне на борците от плевенския СКБ Изобор. Титла, вицешампион и два бронзови медала. Това е равносметката на възпитаниците на треньорите на Петър Антов, Момчил Сирашки и Цоло Божилски от държавния личен шампионат по класическа борба за момчета в Горна Оряховица.

Отличникът е Вили Димитров. Той стана шампион в категорията до 48 кг. Титлата заслужи след победа на финала над Ангел Тодоров от врачанския Ботев-93. Малко не достигна на Азис Атанасов да триумфира при 57-килограмовите. Той е вицешампион след като отстъпи в битката за първото място на перничанина Спартак Валентинов.

Емил Костадинов се окичи с бронзов медал в категорията до 62 кг. Трето място и за Тони Тодоров при най-тежките + 85 кг.

Бургазлията Димитър Рачев /75 кг/ бе определен за най-техничен състезател. Най-резултатен стана врачанина Христо Валентинов /41 кг/.