Начало / Последни новини / „Боляри“ разгромиха младшата на Спартак

„Боляри“ разгромиха младшата на Спартак

Тежко поражение – 0:7 понесе плевенския Спартак при гостуването си на Етър /Велико Търново/. Двубоят бе от 11-ия последен кръг за есенния полусезон на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Плевенските футболисти /по-малки на години/ така и не успяха да се нагодят към тежкия терен. Почти не създадоха голова атака. Съперникът им пък успя да материализира всичките си атаки. Първото полувреме завърши с пет попадения пасив за гостите. След почивката съперника им вкара още два пъти.