Начало / Последни новини / „Боляри“ разбиха младшата на Спартак

„Боляри“ разбиха младшата на Спартак

Тежко поражение – 1:7 претърпяха юношите младша възраст на Спартак в Плевен от Етър /Велико Търново/. Двубоят бе от 22-ия кръг на зоналното футболно първенство. Домакините успяха да се противопоставят на съперника само през първата част. „Болярите“ владееха инициативата през цялото време. Поведоха в резултата. После удвоиха аванса си. Съперникът им обаче успя да върне интригата с попадение на Александър Алексиев. При този резултат започна втората част. В нея обаче плевенския тим бе далече от нивото си. Агресивната игра на гостите пък съвсем ги сломи. Така се стигна до гол след гол в мрежата им и до края топката още пет пъти спря в нея.