Начало / Последни новини / Беленският „Гигант” претърпя седмо поредно поражение

Беленският „Гигант” претърпя седмо поредно поражение

Беленският „Гигант” претърпя седмо поредно поражение в първенството на Северозападната „В“ група, информират от спортния сайт plevensport.eu. Съставът от крайдунавския град беше отнесен с 5:0 при гостуването си в Павликени на местния тим в среща от 9-ия кръг. Беленчани се държаха със стабилна защита, но само до 36-ата минута, когато Тодор Чирпанов с удар от въздуха откри – 1:0. След почивката гостите окончателно рухнаха, като головете във вратата им следваха един след друг.
Загубата изпрати отбора на „Гигант” сред изпадащите, като футболистите от Белене вече са предпоследни с актив от само 4 точки и ужасна голова разлика от 5:25. В следващия 10-ти кръг на тима предстои много важно домакинство на „Ботев” (Луковит). Техните съперници се намират на две места по-нагоре в подреждането с 6 спечелени точки. Двубоят ще се играе на 11 октомври, неделя, от 16.00 часа.