Начало / Последни новини / Баскетболистите ни без право на грешка тази вечер

Баскетболистите ни без право на грешка тази вечер

Тази вечер в 18:00 часа в плевенската зала „Балканстрой“ ще започне третият двубой от полуфиналите на Националната баскетболна лига за мъже между отборите на Спартак и Балкан /Ботевград/. До момента резултатът е две победи за балканци. Играе се до три победи от пет срещи. Това показва, че днес селекцията на Александър Дяковски няма друга алтернатива освен успех за да съхрани шансовете си за класиране на финал. Съдии на двубоя ще бъдат Искрен Манолов, Ивайло Ресиловски и Николай Цинцарски. Комисар на БФБ е Румен Калпакчиев.

Ако спартаковци спечелят предстои четвърти мач, който е в четвъртък, 12 май отново в Плевен. Загубят ли обаче тази вечер, Балкан се класира за битката за титлата.