Акценти

Автошествие за Деня на Независимостта организират от ВМРО Плевен

От ВМРО – Плевен ще отбележат по нетрадиционен начин 108-та годишнина от обявяването на Независимостта на България. Войводите, подкрепени от „Атака” и НФСБ ще организират автошествие. То ще тръгне в 10 часа от началото на парк „Кайлъка” и ще премине през целия град. Маршрутът е „Кайлъка” – бул. „Дойран” – ж.к „Сторгозия” – бул. „Данаил Попов” –  ул. „Св.св. Кирил и Методий”.

Очаква се в шествието да се включат близо 50 автомобила.

Прочетете също:

Общинският съвет в Искър актуализира разходите по бюджета и одобри два безлихвени заема по европейски програми за 2026 г.

Общинският съвет в град Искър прие на редовно заседание актуализация на разходите по изпълнение на …