Акценти

Хората от община Левски искат по-големи права за защита от набезите на крадците

levski 3

Директорът на ОД на МВР в Плевен Венцислав Катинов се срещна вчера с жители на селата в община Левски по инициатива на Дочко Дочев, председател на Общинския съвет. При обиколката си Венцислав Катинов и Дочко Дочев разговаряха с хората в Обнова, Градище и Стежерово за проблемите, свързани с битовата престъпност, незаконната сеч, както и зачестилите напоследък телефонни измами. Хората настояваха да имат по-големи права за защита на домовете си от набезите на престъпниците. Те стават все по-нагли, тази година има влизане с взлом дори през деня, оплакват се хората.

Прочетете също:

Правителството започва спешни мерки за предотвратяване на воден режим в засегнати райони, първо в Плевен и Ловеч

Правителството започва незабавни действия и ще предприеме мерки за минимализиране на риска от въвеждане на …