Акценти

Хвана двама да използват безплатно вода в село Ореховица

Вчера  в село Ореховица при проверки в имотите на 46-годишен и 40-годишен са установени  неправомерни присъединявания към водоснабдителната система, съобщиха от пресцентъра на МВР-Плевен. Местопроизшествията са посетени от полицейски служители. Извършени са огледи. По случаите са започнати наказателни производства за извършени престъпления по чл.234 „в“, ал.1 от НК. Уведомен е дежурен прокурор в РП-Плевен. Продължава работа разследващ полицай.

Прочетете също:

Правителството започва спешни мерки за предотвратяване на воден режим в засегнати райони, първо в Плевен и Ловеч

Правителството започва незабавни действия и ще предприеме мерки за минимализиране на риска от въвеждане на …