Акценти

Ученици четоха приказки на децата от ДГ „Снежанка“ в Плевен

Във връзка с Националната седмица на четенето, днес учениците от училище „Единство“ представиха пред децата от подготвителните групи в ДГ „Снежанка“ приказката „Златното момиче“. След представлението всички деца получиха специални подаръци – книжки за оцветяване, изработени от големите ученици.

Децата пък отвърнаха на жеста с питка, приготвена от тях.

Прочетете също:

Никопол получи нова 3000-литрова цистерна за вода за по-бърза реакция при бедствия и пожари

В Никопол е доставена нова специализирана техника – цистерна за вода с капацитет 3000 литра, …