Акценти

„Топлофикация Плевен“ започна пускането на парното

От днес, 6 ноември, във връзка с влошените метеорологични условия  и неблагоприятната прогноза за следващите дни, „Топлофикация- Плевен“ ЕАД съобщава, че  започва пускане на отоплението в града. Най-напред топлото ще стигне до  здравни и детски заведения, след което следват училища, жилищни и обществени сгради.
С оглед качественото запълване на вътрешните отоплителни инсталации е необходимо всички радиаторни термостатични вентили да са напълно отворени.
Сгради, в които се извършват ремонтни работи по отоплителната инсталация, молим да ни сигнализират своевременно.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …