Акценти

С песни и танци посрещнаха Баба Марта в ДГ „Снежанка“ – Плевен

Във весело тържество се превърна посрещането на Баба Марта в ДГ „Снежанка“ – Плевен.

След артистичния етюд, представен от децата от група „Буратино“, всички посрещнаха Баба Марта с весели песни за мартеничките.

 Баба Марта зададе на децата гатанки, след което подари на всички мартенички за здраве и сила. После покани децата заедно да се хванат на весело хорце.

Прочетете също:

Полицаи от Второ РУ в Плевен помогнаха на 73-годишен мъж с деменция да се прибере у дома

Горещият и сух петъчен следобед на 19 юни в центъра на Плевен е бил помрачен …