Акценти

С концерт под паметника „Майка България“ в Плевен ще отбележим Съединението

За първи път тази година Община Плевен организира концерт по повод годишнината от Съединението в подножието на величествения паметник „Майка България“.

Концертът ще е на 5 септември, от 20 часа. Участие в него ще вземат Плевенска филхармония, Общински хор „Гена Димитрова“ и хорът на Северняшкия ансамбъл, квартетът „ГеоМарЧаЛо“. Диригент ще е Георги Милтиядов, водещ – Камен Воденичаров.

Прочетете също:

Христина Белева и Петър Миланов гостуват за първи път като дуо в Плевен с концерт в кафе Бордо на 23 юни и специален участник Антония Гъркова

Импровизиращите фолклорни музиканти Христина Белева и Петър Миланов ще гостуват за първи път в Плевен …