Акценти

Спортен турнир организират военни в чест на Деня на независимостта

Открит спортен турнир „Полковник Панайот Узунов” в чест на Деня на независимостта организират от Учебна авиационна група – Долна Митрополия. Турнирът ще се проведе от 16 до 20 септември под патронажа на декана на факултет „Авиационен” и командира на Учебна авиационна група.

В програмата са включени състезания по футбол на малки вратички, тенис на корт, хандбал, шахмат, бридж и математика. В турнира ще участват курсанти и ветерани.

Официалното откриване е в понеделник, 16 септември. Финалните мачове ще са на 19 септември, когато ще е и награждаването на победителите.

Прочетете също:

Плевен откри Държавното лично отборно първенство по бокс за юноши с участието на 235 състезатели от 49 клуба в битка за Купата на България

В Плевен бе официално открито Държавното лично отборно първенство по бокс за юноши, съобщава БТА. …