Акценти

Спипаха отново без книжка зад волана 19-годишен от Левски

Вчера в РУМВР – Левски е започнато незабавно производство срещу 19-годишен от Левски, съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Плевен. На 17 август около 18.30 часа в град Левски по улица „Елин Пелин“ той е управлявал лек автомобил „БМВ“ без свидетелство в едногодишен срок от наказването му по административен ред с наказателно постановление, влязло в законна сила на 17 септември 2014 година Уведомен е прокурор при РП – Левски. За престъпление по чл.343 „в“, ал.2, във връзка с ал.1 от НК работа по случая продължава разследващ полицай.

Прочетете също:

Екип от Левски засне филма Това на мен няма да се случи за хазарта, зависимостите и трафика на хора с участието на деца и възрастни

Екип от град Левски създаде филма „Това на мен няма да се случи“, посветен на …