Акценти

Спипаха отново без книжка зад волана 19-годишен от Левски

Вчера в РУМВР – Левски е започнато незабавно производство срещу 19-годишен от Левски, съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Плевен. На 17 август около 18.30 часа в град Левски по улица „Елин Пелин“ той е управлявал лек автомобил „БМВ“ без свидетелство в едногодишен срок от наказването му по административен ред с наказателно постановление, влязло в законна сила на 17 септември 2014 година Уведомен е прокурор при РП – Левски. За престъпление по чл.343 „в“, ал.2, във връзка с ал.1 от НК работа по случая продължава разследващ полицай.

Прочетете също:

Общинският съвет на Плевен посрещна 15-годишния Илия Илиев след два златни и един сребърен медал и европейски рекорд по стрелба в Осиек

В началото на редовното си месечно заседание общинските съветници в Плевен посрещнаха 15-годишния Илия Илиев, …