Акценти

Северняшкият прави едночасов запис за БНТ

Северняшкият ансамбъл за народни песни и танци „Иван Вълев” – Плевен е поканен за запис на концерт в Българската национална телевизия. Едночасовият запис с изпълнения на ансамбъла ще бъде направен на 24  април, съобщи днес началникът на отдел „Култура” Стефка Григорова.

Това е доказателство за нивото на Северняшкия ансамбъл и качеството на неговите продукции, коментира Григорова.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …