Акценти

Разкриха крадла в болницата в град Левски

На 3 септември 2018 година в 09:55 часа в РУ – Левски се получи съобщение от служителка в неврологично отделение на МБАЛ – Левски затова, че е откраднато портмонето ѝ от дамската чанта с лична карта, СУМПС и сумата от 10 лева, информира МВР-Плевен. Уведомен е прокурор. От проведените бързи оперативни действия е установен извършителят на кражбата – 16-годишна от град Летница. Портмонето, обект на кражба, е намерено в непълнолетната и е върнато на собственика без липси. Работа по случая продължава.

Прочетете също:

Никопол получи нова 3000-литрова цистерна за вода за по-бърза реакция при бедствия и пожари

В Никопол е доставена нова специализирана техника – цистерна за вода с капацитет 3000 литра, …