Начало / Спорт / Пълен комплект медали за атлетите на СОУ „Иван Вазов” от Националните ученически игри

медали

Отборът по лека атлетика на СОУ „Иван Вазов” се класира на второ място и спечели сребърен медал от Националните ученически игри при момчетата 5-7 клас.

В индивидуалното класиране Георги Велчев спечели два златни медала в дисциплините дълъг и висок скок. С бронз се окичи Петър Даков в сектора тласкане на гюле, а щафетата на СОУ „Иван Вазов” се пребори за бронза.

Треньори на успешните атлети от СОУ „Иван Вазов” са Сотир Пецанов, Мария Петкова и Васил Вълков. Националните учунически игри за спортистите от 5 до 7 клас се проведоха в Сливен на 7 и 8 юни.

отбор СОУ Иван Вазов

Сребърен медал за хандбалистите от град Левски в Турнира за Купа България

Хандбален клуб „Левски”от гр. Левски се представи отлично  в Турнира за Купа на Република България ...