Акценти

Провеждат обществено обсъждане за пазара в Червен бряг

На 20 юли, сряда, от 14.00 часа в Ритуалната зала на Община Червен бряг ще се проведе обществено обсъждане на Обемно градоустройствено проучване за обект „Общински пазар – Червен бряг“. От Община Червен бряг канят всички заинтересовани страни да вземат участие в дискусията.

Припомняме, че проектът за пазара трябваше да бъде изготвен до средата на годината, като предвидената стойност за това бе 50 хил. лева. Новият пазар ще бъде разположен на същото място, но по-различен начин.

Прочетете също:

Дирекция „Местни данъци и такси“ в Плевен спира обслужването на граждани от 17 юли до 13:00 ч. на 20 юли заради внедряване на нов софтуер

Дирекция „Приходи от местни данъци и такси“ към Община Плевен временно ще преустанови обслужването на …