Акценти

Плевенско училище  отново с призив без цветя за 15 септември, но с дарения

От ОУ „Д-р Петър Берон” в Плевен  отправят призив към своите ученици и техните родители за първия учебен ден, вместо с цветя за любимия учител, да се включат в инициативата за изграждане на по-красива и безопасна учебна среда. Решението парите за букети да бъдат дарени в подкрепа на училището е на педагогическия колектив и на Училищното настоятелство.

Новата учебна година в ОУ „Д-р Петър Берон” ще бъде открита от 9.30 часа на 15 септември.

Прочетете също:

Авария спира временно водата в блокове 17, 73 и 74 в плевенския ж.к. Сторгозия

В Плевен, в жилищен комплекс „Сторгозия“, се извършват аварийно-ремонтни дейности по разпределителната водопроводна мрежа. Поради …