Акценти

Плевенска филхармония представя „Реквием” на Моцарт в зала „България”

Плевенска филхармония и Националният филхармоничен хор  „Светослав Обретенов” ще представят в зала „България” Моцартовия шедьовър „Реквием”.  Диригент ще е Славил Димитров, а солистите са: Вера Гиргинова – сопран,  Глория Кънева – мецосопран, Георги Султанов  -тенор,  Ивайло Джуров – бас.

Гостуването на плевенските филхармоници  в зала „България” е на 22 януари, от 19 часа.

Прочетете също:

Авария по довеждащ водопровод в Плевен, възстановено водоподаването за Източната индустриална зона

В Плевен се извършват аварийно-ремонтни дейности по довеждащ водопровод, който захранва Източната и Северната индустриална …