Начало / Икономика / Планови спирания на електрозахранването ще има и през следващата седмица

Планови спирания на електрозахранването ще има и през следващата седмица

В периода 7-12 март в община Плевен ще продължат плановите прекъсвания на електрозахранването, информират от ЧЕЗ. Ето график по дни за спирането на тока:

На 07.03.2016 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Плевен Иван Миндиликов Срещу Автогара Плевен, 7, 8; Автогара Плевен; Иван Миндиликов /Републ.ика/ 8
На 07.03.2016 г. /10:30 – 12:00 ч./ – Плевен Гренадирска 33-35, 39, 39 Г2, 39 Гж; Юрий Венелин 16
На 07.03.2016 г. /08:30 – 09:00 ч./ – Плевен Брацигово 27; Генерал Тошев 10; Георги Кочев 13; Огоста 10, 10 Ат1, 10 Ат2, 10 Ат3
На 07.03.2016 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Ралево Бачо Киро 2, 3, 5; Бинка Парашкевова 1, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 24, 3, 36, 38, 52, 58, 68, 9; Васил Левски УО ТП 1, Фурна, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 4, 6; Георги Бенковски 11, 13, 13А, 15, 17, 4, 5, 6, 7, 9; Георги Димитров 1, 2, 5, 7; Драва 2, 4; Кирил и Методий Здравна Служба, Канцелария, 1, 3, 6; Клисура 10, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 4, 9; Мадан 1, 4, 5, 5А, 7, 9; Одрин 2, 4, 6, 8; Партизанска 10, 12, 14, 16, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Пирин 2, 4; Плевен 1, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 2А, 30, 32, 4, 6, 7, 8, 9; Преслав 2, 4; Рила 2, 3, 4, 5, 7, 9; Родопи 2, 5; София 11, 25; Стара планина 3, 4; Тумба 1, 2, 3, 4, 5; Тутракан 1, 2, 3; Хаджи Димитър 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А
На 07.03.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Славяново, Общ. Плевен Алексей Сегренски 9; Божин Гърков 10, 3, 5, 6, 7, 7А, 9; Вежен 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги Хаджиев 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 8, 9; Девети септември 5, 59; Димитър Дачев 14; Иван Вазов 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Люлин 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Осогово 1, 10, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Родопи 17; Христо Ботев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 5, 7, 9
На 07.03.2016 г. /09:15 – 09:20 ч./ – Плевен Георги Кочев 94
На 07.03.2016 г. /13:00 – 14:30 ч./ – Плевен Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 1 Обединено Детско Заведение N15 Звънче
На 07.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Иван Вазов 59
На 07.03.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Плевен П. Р. Славейков 10, 11, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Васил Друмев 2, 4, 6, 8
На 08.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Панайот Волов 2; Пирин 35, 37, 37 Студио 1, 37 Студио 2; Цоню Матев 21
На 08.03.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Плевен Генерал Атанас Стефанов 17; Генерал Колев 13, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45
На 08.03.2016 г. /13:15 – 15:00 ч./ – гр. Плевен Поделение 22160 Учебни Корпуси
На 08.03.2016 г. /09:30 – 11:00 ч./ – Плевен Рига 3, 4, 6, 7, 8, 9; Асен Златаров 62, 64, 65, 66, 687, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 77, 79; Осогово 47, 49, 51, 53, 55
На 08.03.2016 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Плевен Илинден 1, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 2А, 3, 4, 7, 8, 9
На 08.03.2016 г. /10:30 – 12:00 ч./ – Плевен Люляк 52, 52 Гж; Рудозем 3; Сторгозия 189, бл. 92, 92 вх. Г вх. Д, 93, 94
На 09.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Панайот Волов 2; Пирин 35, 37, 37 Студио 1, 37 Студио 2; Цоню Матев 21
На 09.03.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Плевен Васил Ганчев 3, 4, 5, 5А, 7, 7А, 9; Петър Берон 1, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 1А, 23, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9; Стефан Стамболов 22, 22А
На 09.03.2016 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Буковлък 11-ти Декември 1, 1А, 3Б; Белград 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; Дунав 2, 3; Патриарх Евтимий 10, 4, 6, 7, 8, 9; Прилеп 1, 3, 4, 4А; Сан Стефано 6; Цар Иван Шишман 2; Цар Самуил 1, 10, 11, 11А, 13, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Център 5, 7
На 09.03.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Буковлък Аврора 1, 11, 12, 13, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Белмекен 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Бенковски 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 3, 5, 7, 8, 9; Изток 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Илинден 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Крайцер Аврора 12, 15, 5; Майор Горталов 2, 3; Правда 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 5, 7, 9; Преслав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Район Апк 14; Раковски 1, 2; Рила 20; Силистра 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9
На 10.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Битоля/А. Дервишев/ 1, 12, 3, 8; Георги Кочев 1-131; Даме Груев 4 А, 6, 6 А, 6А, 7 А, 7А; Македония 2, 1, 2, 2 А; Прилеп 14
На 10.03.2016 г. /09:30 – 14:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен ІV, кв. 1 Александър Стамболийски 1, 2, 3, 3Б, 4, 5; Васил Коларов 1, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Георги Бенковски Георги Димитров 11, 13А, 15, 17, 17А, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Искър 1; Кирил и Методий 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 3, 3А, 5, 6, 8, 9; Ком 1, 3, 5; Лиляна Бърдарова 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Неофит Рилски 1, 2, 3, 5, 7; Оборище 1, 3, 5; П. К. Яворов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Свобода 1, 4, 5, 6; Софроний Врачански 1, 2, 3, 4, 5, 7; Хаджи Димитър 1, 11, 13, 15, 17, 2, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 12, 12А, 14, 14А, 16, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шипка Ц, 10, 14, 17, 2, 4, 5, 6, 8А; Коиловци; Г Димитров 38
На 10.03.2016 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Плевен Гургулят 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Емил Димитров/Марица/ 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Кукуш 8; Мур/Болшевик/ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54
На 10.03.2016 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен Арда 1, 1А, 2, 4; Бачо Киро 1, 2, 3, 4, 6; Витоша 1, 1Б, 2; Генерал Гурко 11, 13, 5; Гео Милев 1, 2, 3; Георги Димитров 3, 4, 6, 6А, 8; Иван Вазов 1, 11, 13, 15, 17, 19, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Иван Тотев 1, 10, 11, 2, 3, 7, 9; Коста Златарев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Люлин 1, 5, 7, 9; Н. Й. Вапцаров 1А, 2, 2А; Осогово 1, 2, 3; Пирин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Райко Даскалов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Средна Гора 4; Тодор Луканов 1, 3, 5; Шипка 1, 2
На 11.03.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен Васил Априлов 10, 12, 8; Прилеп 1, 15
На 11.03.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Ясен, Общ. Плевен Асен Халачев 10, 11, 12, 2А, 6; Вит 1, 2А, 3, 5; Дамян Пачев 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45; Кирил и Методий 10, 15, 17, 19, 21; Тодор Пенчев 10, 12, 14, 16, 20, 21, 21Б, 23, 23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 6/, 6А, 8; Христо Ботев 9
На 11.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Битоля/А. Дервишев/ 1, 12, 3, 8; Георги Кочев 1-131; Даме Груев 4 А, 6, 6 А, 6А, 7 А, 7А; Македония 2, 1, 2, 2 А; Прилеп 14
На 12.03.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Панайот Волов 2; Пирин 35, 37, 37 Студио 1, 37 Студио 2; Цоню Матев 21
На 12.03.2016 г. /09:30 – 14:00 ч./ – Радишево XIII- 89 кв. 34 Григор Пърличев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ивайло 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 5, 5А, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 35, 37, 8; Китка 10, 11, 13, 14, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Климент Охридски УО ТП 3; Мадан 6, 8; Марибор 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17А, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Мир 1, 2, 3, 5; Пероника 1, 10, 11, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А; Рила 1, 2

 

Прочетете също:

ДЕН: „Дясната“ политика на ГЕРБ – чист социализъм

Ние от Гражданско сдружение „Достойнството на един народ“-ДЕН, с нарастваща тревога, наблюдаваме революционния устрем на ...