Акценти

ОФК Спартак (Плевен) играе утре мач в Своге

Утре (17 септември) ОФК Спартак (Плевен) гостува на Спортист (Своге). Двубоят е от десетия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига.

„Излизаме за всеки мач да се надиграваме с противника. Само така можем да израстваме като отбор. Нагласата ни е да побеждаваме. Ще го постигаме, ако играем концентрирано през 90-те минути. Всичко това ще се опитаме да реализираме в Своге. Не се вълнуваме от класирането“, коментира помощник треньорът на плевенчани Петър Ванков.

Началото на мача е от 17 часа на Градския стадион в Своге.

Главен съдия на срещата ще е Стилян Колев – Велико Търново, асистенти ще му бъдат Даниел Ников – Габрово и Николай Михайлов – Монтана.

Прочетете също:

Премиерът Румен Радев и военният министър Димитър Стоянов откриха в Плевен барелефи на Цветан Лазаров и Асен Йорданов

Премиерът Румен Радев и министърът на отбраната Димитър Стоянов откриха в Изнесения комплекс за авиационно …