Акценти

Ограбиха баба в дома й

На 4 февруари 2019 година в 13,00 часа в полицията е постъпил сигнал от 89-годишна жителка на село Вълчитрън, информира МВР-Плевен. Тъжителката обяснила, че на 3 февруари 2019 година за времето от 20.00 часа до 24.00 часа двама са проникнали в дома ѝ и чрез използване на заплахи отнели пари. Извършен е оглед на местопроизшествието. Уведомен е прокурор в РП-Плевен. Образувано е досъдебно производство.

Прочетете също:

Плевен обяви график за миене на улици и почистване на шахти от 29 юни до 3 юли 2026 г.

Почистването на отводнителните шахти и машинното миене на уличната мрежа в Плевен продължава по договор …