Акценти

Областният управител Мирослав Петров заминава на тридневно посещение в Брюксел

Областният управител Мирослав Петров заминава на посещение в Брюксел, организирано от Българското представителство на Европейската комисия. То  ще състои от 31-ви март до 2-ри април включително. В делегацията, която ще бъде придружавана от ръководителя на представителството на ЕК у нас Огнян Златев, са  включени и други областни управители от страната. В работните срещи се предвижда да бъдат дискутирани актуални въпроси, касаещи бъдещето на Европа, европейската финансова рамка, кохезионната политика и др.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …